Náš tým

Práce ve studiu pro nás není pouhým komerčním cílem, nýbrž odbornou kvalifikovanou činností, vyžadující odstup od vlastních subjektivních pocitů, objektivní nadhled a neustálé zlepšování se.
Proto se účastníme řady průzkumů a vývojových projektů. Své know how pak předáváme mladší generaci.

oj1
Ondřej Jirásek
patří mezi uznávané odborníky na komponování a aranžování propojené s hudební akustikou a prací ve studiu. Vystudoval kompozici na JAMU, píše hudbu, diriguje, režíruje. Je autorem řady knih o využití počítačů v hudbě, o videu.

 

 

 

Pro portál Muzikus napsal seriály Zoufalý aranžér (36 dílů) a Mixy, které bychom měli znát (24 dílů).zappamixy1mixy2

 

Ondřej JirásekUčí na JAMU jak skladatele, tak instrumentalisty (praktickou hudební akustiku). Na VUT přednáší a vede cvičení zvukových mistrů. Aktivně se účastní výzkumu a měření akustických vlastností hudebních nástrojů, lidského hlasu, nahrávací a reprodukční techniky, místností, vývoje hudebních programů ad. Jeho přednášky na Deccartu nebo na hudebních školách jsou pověstné a vyhledávané.

 

Režiséři a zvukaři:

Jana Jelínková
Jana Jelínková

Studentka Audio inženýrství na FEKT v Brně. Zvukovou technikou, elektronickým zpracováním hudby a zvukovou tvorbou se zabývá už od střední školy.

matej_korytar
Matěj Korytář

Student Audio inženýrství na FEKT v Brně. Specialista na ozvučení koncertů, experimentuje se zvukovou technikou a zajímá se o její vývoj.

Petr Bača
Petr Bača

Student Audio inženýrství na VUT FEKT a JAMU HF. Zvukový technik v aktivní praxi od r. 2013. Vedle studiové práce se zaměřuje i na živé zvučení všech formátů.

mikulaskova
Aneta Mikulášková

Studentka audioinženýrství na FEKT VUT. Zabývá se tvorbou umělého zvuku, živým ozvučováním a aktivní kapelou.

Pavel Smělý
Pavel Smělý

Student audio inženýrství na FEKT VUT a HF JAMU. Kromě práce ve studiu a zpracování zvuku se aktuálně zabývá sound designem a skládáním hudby pro komerční účely.

Patrik Nop
Patrik Nop

Student Audio inženýrství na FEKT v Brně.
Vlastní tvorba a aktivní hraní v různých tělesech.
Živé ozvučovaní, baví ho různorodost akcí a projektů.
Zajímá se o ruchy a zvuky prostředí.